BOHEMIA PHÖNIX spol. s r.o.

Působíme na trhu s nemovitostmi od roku 1992.

  • Naší hlavní činností je správa nemovitostí ve vlastnictví právnických i fyzických osob.
  • Naším cílem je poskytování komplexních a profesionálních služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí. Veškerá naše činnost je založena na individuálním a odpovědném přístupu k zákazníkovi.
  • Zaručujeme vysokou úroveň plnění všech požadavků vlastníků nemovitostí.  Nabízíme dobrý servis pro klienty, komplexnost a velkou šíři služeb. Máme přehled v neustále se měnící legislativě související se správou nemovitostí. Klientům zpracováváme účetnictví na softwarovém vybavení, které odpovídá všem současným normám a vyhláškám. Sledujeme novely v legislativě, ať už se jedná o účetnictví, tak i ve změnách o nájemném, o zpracování podkladů a vyúčtování záloh za služby apod.
  • Naši další činnost najdete v Nabídce služeb

Navštivte nás na adrese Masarykova 1705/51, Ústí nad Labem. viz kon takty

 

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. k dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.